آیا می دانید با خرید پنل اس ام اس وستا پیامک می توانید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید و خدمات خود را به میلیون ها نفر معرفی نمایید ؟!

 

  •  کمترین تعرفه ارسال پیامک کشور
  •  ارئه یک خط اختصاصی به صورت رایگان
  •  ارائه خط خدماتی برای عبور از بلک لیست مخابراتی
  •  پنل پیامک خدماتی سازگار با افزونه‌های پیامکی معتبر
  •  جدیدترین بانک شماره شهرها به تفکیک منطقه، اصناف، جنسیت و سن

کارشناسان ما همراه شما هستند تا قبل از خرید و شروع به کار به تمام سوالات شما پاسخ بدهند تا بتوانید با خیال راحت و بدون نگرانی بهترین انتخاب سرویس را داشته باشید و شروع به فعالیت نمایید.

برای ارتباط کافی است از مشاوره رایگان گروه وستا پیامک استفاده نمایید . همین الان روی لینک زیر را برای شروع گفتگو کلیک کنید

هرچه پنل پیامک حرفه‌ای‌تر را خریداری کنید امکانات بیشتری در اختیار شما قرار داده می شود و تعرفه ارسال پیامک کمتر خواهد بود.

شما هم میتوانید با دریافت پنل نمایندگی، با اسم تجاری و لوگو خودتان شروع به فروش پنل پیامک کنید و کسب درآمد نمایید. بیشترین امکانات و سطح دسترسی را خواهید داشت و میتوانید قیمت گذاری پنل و خطوط را خودتان مشخص کنید.

در پنل نمایندگی پایین ترین تعرفه پیامک برای شما در نظر گرفته شده که بیشترین سود را داشته باشید.

برای داشتن بیشترین درآمد دوره آموزشی ویژه ای را برای شما طراحی کرده ایم که میتوانید بدون هیچ دانش اولیه ای شروع به راه اندازی کسب و کار خود نمایید و به درآمد عالی برسید.

پنل نمایندگی را میتوانید هم اکنون خریداری نمایید و از تجربیات تیم وستا پیامک استفاده نمایید. ما در تمام مراحل در کنار شما هستیم و به مشتریان شما، با اسم خودتان خدمات میدهیم و مشکلات آنها را حل میکنیم.